23 June, 2011

Minu esimene postitus- jippii :)

Nonii, siin ma siis nüüd olen…nii kaugel, et loomas oma blogi :) 

Eks elu näitab, mis sellest kõigest välja tuleb ja kui aktiivne blogija ma olen aga kes ei ürita, see ei olegi ju üritaja :) 

Mida siis minu blogist edaspidi leida võite? Sellele küsimusele saab ilmselt kõige parema vastuse, kui mu blogi külastate:)

Küll aga plaanin siin niisama muljetada ja oma tegemised-katsetused köögis kirja panna….ehk siis kõik puhtalt elust enesest ;)

Niisiis,-mis muud, kui tere tulemast :)

No comments:

Post a Comment