Nonii, siin ma siis nüüd olen…nii kaugel, et loomas oma blogi
Eks elu näitab, mis sellest kõigest välja tuleb ja kui aktiivne blogija ma olen aga kes ei ürita, see ei olegi ju üritaja
Mida siis minu blogist edaspidi leida võite? Sellele küsimusele saab ilmselt kõige parema vastuse, kui mu blogi külastate:)
Küll aga plaanin siin niisama muljetada ja oma tegemised-katsetused köögis kirja panna….ehk siis kõik puhtalt elust enesest ;)
Niisiis,-mis muud, kui tere tulemast
No comments:
Post a Comment